Výsledky soutěží
2CL-východ DIVIZE D Krajský přebor Okresní přebor 1A. třída 1B. třída 2A. třída 2B. třída 2C. třída 2D. třída :: Adresář klubů ::
Oficiální partner
Hlavní menu
Partneři webu
Orlický týdeník
Futsal SOKOLOV
Editor PSPad
Svět hostingu
Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Kontakty
webmaster:
J@san
E-mail: votrok.jasan@post.cz
ICQ status ICQ: 191-181-218
Skype SKYPE: votrokjasan

organizace soutěží:
Jaroslav Štěrba
E-mail: jaroslav.sterba99
@tiscali.cz
Tel.: 495 581 249
Tel.: 603 897 474
Vyhledávání
Vyhledat text

2CL-východ

Petr Hoffmann: V Hradci je mnoho kvalitních futsalistů


Do druhé ligy se po delší době vrátil zástupce Královéhradeckého kraje. A poslední dvě přípravy, při nichž Salamandr pokořil prvoligové celky, ukázaly, že se nemusí druhé ligy bát. Klub od léta trénuje bývalý hráč Chrudimi Petr Hoffmann a právě jemu jsme položili několik otázek.

Jak probíhaly námluvy se Salamandrem a proč jsi se rozhodl trénovat v tomto klubu? Velice jednoduše. S klíčovými hráči se společně známe již delší čas a když došlo k přihlášení týmu do druhé ligy, tak jsme si po Stěžery Mizuno cupu, který se hraje právě u Hradce Králové, společně sedli a domluvili se na vzájemné spolupráci. Vše proběhlo velmi rychle a zájem byl oboustranný.

Jak budeš stíhat spoustu svých futsalový aktivit a samozřejmě svoji profesi? Já mám celkem štěstí na kvalitní pracovní kolektiv, který mi prakticky kdykoliv je schopen vyjít vstříc. Trenérská činnost u Salamandru je u mě momentálně na prvním místě. Dělat lékaře u reprezentace U21 zase až tak časově náročné není, jedná se de facto o několik nárazových akcí během roku. A s hráčskou kariérou jsem se víceméně ze zdravotních důvodů již rozloučil.

Jak se skládal kádr, jaká je osa týmu a jaké přišly nové posily? Jak často a kvalitně trénujete? V Hradci Králové vždy bylo mnoho kvalitních fotbalistů a potažmo tedy i futsalistů. Všichni odcházeli do vyšších futsalových soutěží, nejčastěji do Nejzbachu (např. já, Klusáček, Říha, Štěpánek R.), ale i jinam. My chceme hráče udržet v domácím prostředí, připravit jim kvalitní podmínky a samozřejmě podávat co nejlepší výkony v lize. K dispozici mám momentálně 15 hráčů pro „A“ tým a zhruba stejný počet i pro „B“ tým. Kromě Petra Říhy a Petra Blažka se jedná o pro futsal úplně nové hráče, kteří s chutí a kvalitou přistupují k jednotlivým zápasům i tréninkům. Hráči jsou kvalitně fyzicky připraveni z velkého fotbalu, na trénincích se snažíme spíše osvojit si futsalová specifika.

Co jako trenér říkáš na poslední dva přípravné duely, které jste proti prvoligovým celkům, a navíc na jejich palubovce, vyhráli? Jelikož tým hrál poslední roky pouze divizi, kde výkonnostně své soupeře jasně převyšoval, tak jsme chtěli sehrát utkání se soupeři co nejkvalitnějšími, aby hráči poznali, jaký futsal je čeká o stupínek výš. Oba zápasy je potřeba brát pouze jako předsoutěžní přípravu. Oba jednoznačně splnily naše očekávání a navíc dopadly nad očekávání dobře. Hráči ukázali svou sílu a kvalitu a dvakrát zaslouženě zvítězili. V obou utkáních nastoupil tým v téměř úplně rozdílném složení, aby co nejvíce hráčů mělo šanci ukázat své schopnosti. Žádné euforii nepropadáme, vše směřujeme k začátku soutěže, do které samozřejmě chceme jako nováček vstoupit co nejlépe.

Jaké jsou ambice týmu v druhé lize? Je tlak od vedení nebo sponzorů na konkrétní umístění? Před začátkem sezony jsme si s vedením dali za cíl záchranu, stabilizaci kádru a pozice v druhé lize. Žádné byť sebelepší výsledky nás k jiným cílům nenutí. Dá se říct, že jsme sami sobě dokázali, že na danou soutěž kvalitu máme, jsme si naopak vědomi kvality soutěže, její délky a náročnosti a budeme se snažit předvádět kvalitní futsal, který by měl nejen přinést dostatečný počet bodů, ale i radost samotným hráčům z předvedené hry a v neposlední řadě se snažit přilákat do Hradce na kvalitní a atraktivní futsal také diváky.


| Autor: J@san | Vydáno dne 23. 09. 2007 | 9009 přečtení | Počet komentářů: 757 | Přidat komentář | | Zdroj: efutsal.cz l Foto: Petr Havlík
Aktualizace
Jaro-2021/2022
Soutěž Datum
Krajský přebor-19.06.22
Okresní přebor-19.06.22
1A.třída-19.06.22
1B.třída-19.06.22
2A.třída-není
2B.třída-není
2C.třída-není
2D.třída-není
Tabulky
Krajský přebor
1BFK OREL76
2NK GROWL76
.
15GALAXY JUNIORS22
16BLASTERS0
Okresní přebor
1VERTIGO HOLOH...79
2FUGAS/FLAMENG...79
.
15REPRO"B"14
16BLACK STARS13
1A.třída
1OREL"C"66
2CANNIBALS63
.
13PLESOŠKY RASO...12
14BLUE ELITE3
1B.třída
1MASIVNÍ PROBL...39
2UK HK32
.
8PARŤÁCI12
9VOTROCI Z UHK7
Jakub Kuchař
9:43 - 1.8.
Čau , jsme nově založený tym a chtěl bych se zeptat jestli by si někdo nešel dát přátelak ještě před...

Viki
14:17 - 31.5.
Ahoj, nově založený tým hledá od příští sezóny brankáře. Začneme hrát v 1A. třídě a hrajeme to jen...

Michal Pabišta
17:28 - 27.4.
Ahoj, AC Aero hleda 2-3 hrace, krteří budou chodit pravidelne hrat 737126921
Počasí

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server